Czytacze

Konserwacja urządzeń medycznych

Szybkość wykonania zlecenia ma decydujący wpływ na wybór firmy zajmującej się naprawą i konserwacją urządzeń medycznych. Szpital czy też klinika nie może pozwolić sobie na przestoje w pracy specjalistycznych urządzeń. Gdy dojdzie do awarii wówczas liczy się każda godzina.

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu terminową i solidną usługę. Naszym atutem jest błyskawiczność reakcji. Potrafimy pracować sumiennie i rzetelnie pod presją czasu. Szybko reagujemy na złożone zlecenie ponieważ natychmiast staje się ono widoczne w naszym systemie. Od charakteru usterki zależy jednak czas naprawy. Tylko w nielicznych przypadkach trwa ona dłużej niż zazwyczaj. Zwykle naprawa odbywa się już u klienta. 

Na miejsce usterki wysyłany jest specjalista, który posiada już przy sobie pewne części zamienne. Często nie ma więc konieczności zabierania urządzenia do serwisu. Ponadto oferujemy również kompleksowe usługi serwisowe i konserwacyjne urządzeń. Zajmujemy się dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych oraz wykonujemy okresowe przeglądy techniczne. Serdecznie zapraszamy!