Czytacze

Zlecenie tłumaczenia

Biuro tłumaczeń Translotos to miejsce, gdzie śmiało można powierzyć wykonanie nawet najbardziej skomplikowanego tłumaczenia. Wszystko dzięki temu, że biuro współpracuje z najlepszymi specjalistami z branży tłumaczeniowej.

Potwierdza to zadowolenie licznych, dotychczasowych klientów, których grono stale się powiększa. Biuro tłumaczeń Translotos należy do tych, które stawia sobie wyzwania. Wszystko po to, aby móc sprostać wszystkim, nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom swoich klientów. Zaglądając do oferty znajdującej się na stronie internetowej translotos.com.pl można zauważyć, że Translotos wykonuje przekłady w kilku wariantach. Należą do nich: tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia techniczne, z których każde wykonywane jest w wersji ustnej i pisemnej. 

Ponadto, przekłady ustne możliwe są do zrealizowania również jako tłumaczenia a vista, ad hoc, symultaniczne, konsekutywne oraz liaison. Warto nawiązać współpracę ze specjalistami, którzy cieszą się tak dobrą opinia na rynku, jak biuro tłumaczeń Translotos.