Czytacze

Nowoczesne biura

Decydując się na wynajęcia biurowca, warto wiedzieć, na co powinno zwracać się szczególną uwagę podczas poszukiwań, aby znaleźć najlepszą siedzibę dla swojego przedsiębiorstwa.

Wszystkie tego rodzaju nieruchomości do wynajęcia powinny bowiem odznaczać się szeregiem konkretnych cech, które świadczą o ich atrakcyjności. Tak jest w przypadku nowoczesnego biurowca Modern Office, który został zlokalizowany w jednej z biznesowych dzielnic stolicy Wielkopolski. Dogodna lokalizacja sprawia, że bez przeszkód można dostać się do najważniejszych punktów miasta takich, jak dworzec PKP, lotnisko czy centrum Poznania. Z kolei świetna okolica doda jeszcze więcej prestiżu każdej firmie, która zdecyduje się na wynajęcie poszczególnych lokali biurowych. 

Bardzo ważny jest również szereg udogodnień, który charakteryzuje budynek, między innymi podziemna hala garażowa, nowoczesne windy osobowe oraz toalety przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Modern Office to również przestronna i duża powierzchni użytkowa, która liczy sobie aż 2.330 m2.