Czytacze

Osiedla podmiejskie

 

Zielone Zacisze to nowa inwestycja spółki BuildIT. Jest to nowoczesne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w niezwykle dogodnej okolicy – w miejscowości Mosina, tuż pod Poznaniem.

Stąd jest bardzo łatwy dojazd do stolicy Wielkopolski dzięki niewielkiej odległości od głównych dróg dojazdowych. Poza tym, oba miasta dzieli jedynie 14 km. W pobliżu osiedla znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa, dzięki czemu staje się to miejsce dogodne do zamieszkania dla rodzin z dziećmi. Świetnie poczują się tutaj również inne osoby, dzięki sąsiedztwu ze sklepem spożywczym oraz kilkoma innymi punktami usługowymi. 

Tego wszystkiego można się dowiedzieć ze strony www.zielonezacisze.eu. Widnieje na niej szczegółowy opis inwestycji, który zawiera dokładne informacje dotyczące każdego z mieszkań – ich wielkości, położenia oraz przysługujących mu udogodnień, między innymi w postaci miejsca lub wiaty parkingowej oraz ogródka. Warto już dziś zapoznać się z ofertą spółki BuildIT, która posiada ogromne doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej.