Czytacze

Ergonomia pracy

 

DUNEK to firma, która od ponad 50 lat gromadzi wiedzę z zakresu zwiększania efektywności i bezpieczeństwa pracy w przemyśle. Dzięki manipulatorom, żurawiom przemysłowym i chwytakom zdecydowanie poprawiło się działanie określonych stanowisk, a także spadł odsetek pracowników uskarżających się na urazy kumulacyjne.

Dla firmy priorytetem jest wspomaganie ręcznych operacji transportowych, dlatego też wszystkie stworzone manipulatory charakteryzują się precyzyjnym przenoszeniem załadunku z punktu A do punktu B, z zachowaniem wszystkich najważniejszych wyznaczników bezpieczeństwa pracy. Wraz z odpowiednimi chwytakami, manipulatory pozwalają na wspomaganie przenoszenie najróżniejszych rodzajów towarów takich, jak akumulatory, blachy, deski rozdzielcze, drzwi i okna, meble, kompresory, ceramika i beton, palety, zbiorniki, butle, urządzenia AGD czy silniki elektryczne. 

Wszystkie urządzania konstruowane są ściśle w oparciu o istniejącą już lub planowaną infrastrukturę, dlatego też DUNEK niezwykle duży nacisk kładzie na doskonałą współpracę ze zleceniodawcą.