Czytacze

Kuchnie na zamówienie

 

Pretty Kitchen to autoryzowany dystrybutor Fabryki Mebli, która działa na rodzimym rynku już od ponad 60 lat i uznawana jest dzisiaj za najważniejszą markę mebli kuchennych.

W trosce o komfort swoich klientów marzących o wykreowaniu w przestrzeni własnych mieszkań i domów kuchni na miarę swoich oczekiwań i potrzeb, projektanci i pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby dostarczane przez nich propozycje projektowe w pełni dostosowywały się do wizji klienta. Na stronie internetowej prettykitchen.pl można zapoznać się z niezwykle bogatą ofertą marki, oferującej nie tylko swoje usługi architektoniczne, ale także aktualne cenniki, informacje dotyczące frontów, blatów, korpusów, szyb, uchwytów, realizacji projektów, a także niezbędne porady i wskazówki dotyczące ergonomicznego urządzania przestrzeni kuchennej. 

Na podstawie zgromadzonych na stronie informacji można więc dowiedzieć się więcej na temat funkcjonalnej kuchni i poznać zrealizowane już projekty, zaprezentowane w atrakcyjnej galerii zdjęć.