Czytacze

Hotele

 

Każdy, kto udaje się w podróż, czy to służbową, czy prywatna o charakterze turystycznym, myśli w pierwszej kolejności o zarezerwowaniu odpowiedniego noclegu. Wybierając się do Leszna, zlokalizowanego na trasie pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem, warto zatrzymać się na dłużej w przepięknym hotelu TRAVELUS. Został on ulokowany w zabytkowe, bo liczącej sobie ponad cztery wieki kamienicy w samym sercu miasta – na starym rynku.

Wchodząc na stronę internetową http://www.travelus.pl/można dowiedzieć się, jak wyglądają poszczególne pokoje, w jaki sposób kształtuje się cennik usług, a także można poznać nieco szerzej fascynującą historie budynku. Hotel TRAVELUS gwarantuje niezapomniane chwile spędzone w Lesznie. Wyróżnia się ona na tle wielu innych przyjazną atmosferą, najwyższym standardem oraz odpowiednio wykwalifikowaną obsługą hotelową.

Luksus oraz wszystkie udogodnienia jakie czekają na gości hotelowych można otrzymać w przystępnej cenie. Warto zapoznać się z ofertą i zaplanować wyjazd wraz z odpowiednim noclegiem.