Czytacze

Nieruchomości

 

REX to poznańska firma zajmująca się na co dzień profesjonalnym doradztwem oraz rzeczoznawstwem majątkowym, wykonywanym na potrzeby klientów indywidualnych i komercyjnych. Dzięki doskonałej znajomości branży nieruchomości oraz rozległej wiedzy z zakresu szacowania wartości mienia, analizowania rynku nieruchomości oraz kreowania raportów, REX jest ważnym graczem na rynku branżowym.

Wykorzystując możliwości witryny http://www.rex-nieruchomosci.pl/ zapoznać się można bliżej z bogatą ofertą usługową biura, w skład której wchodzą opracowania nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych, części składowych nieruchomości oraz lokalowych, doradztwo z zakresu problematyki nieruchomościowej opracowania kwartalnych, półrocznych oraz rocznych raportów i analiz nieruchomości. 

Firma odznacza się precyzją działania, profesjonalizmem oraz wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu jest dzisiaj najchętniej wybieranym poznańskim biurem zajmującym się wycenami mieszkań, domów i lokali użytkowych oraz przygotowywaniem raportów i analiz.