Czytacze

Okna na poddasze

 

Minęły już czasy, kiedy przestrzenie naszych poddaszy stanowiły strychy oraz domowe pomieszczenia gospodarcze. Dzisiaj, ze względu na rozbudowane możliwości technologiczne poddasza przekształciły się już w sypialnie, kuchnie oraz pokoje wypoczynkowe, dlatego też niezbędne stało się zaopatrzenie wnętrz w odpowiednie okna dachowe, wpuszczające do środka maksymalną ilość światła i zabezpieczające całość przed utratą ciepła.

Na stronie internetowej www.oknostyle.pl można dowiedzieć się więcej na temat montażu oraz doboru właściwych okien dachowych, a także zapoznać się z rozbudowaną ofertą firmy OknoStyle, będącej dystrybutorem okien marek Velux i Fakro. 

Wykorzystując najnowsze zdobycze technologii możliwe jest więc zaopatrzenie się w atrakcyjne okna dachowe z nawiewnikami, okna uchylno-obrotowe, okna bez nawiewników oraz modele otwierane elektrycznie, wyłazy, świetliki tunelowe, świetliki zwykłe, akcesoria okienne w postaci moskitier, rolet oraz markiz, schody strychowe, okna balkonowe, kołnierze do okien, kołnierze kombi oraz kołnierze do wysokiego profilu, w zależności od osobistych oczekiwań i potrzeb odbiorców.